Velosipēdu noma

lvruende




» LIETOTI VELOSIPĒDI »

LIETOTU NOMAS VELOSIPĒDU IZPĀRDOŠANA KĀ KATRU  GADU, UN NE TIKAI  SEZONAS BEIGĀS !!!



   Lietotu velosipēdu izpārdošana - Sakarā ar 2019 gada velotūrisma sezonas nobeigumu, uzņēmuma ABC Grupa velonomā tiek piedāvāta lietotu velosipēdu izpārdošana. Piedāvājam iegādāties 2018-2019 gada izlaiduma velosipēdus, par pievilcīgām izpārdošanas cenām. Lietotu velosipēdu izpārdošanas piedāvājumā atrodams plašs lietotu velosipēdu piedāvājums visām gaumēm un vajadzībām.


  
Jūs varat iepazīties ar lietotu velosipēdu izpārdošanas piedāvājumā iekļautajiem modeļiem. Visi izpārdošanā esošie velosipēdu modeļi ir 2017-2019 gada ražojuma, kuri velonomas ekspluatācijā ir atradušies 2 - 6 mēnešus.

    Piedāvājumā atrodams visplāšakais velosipēdu un veloskūteru piedāvājums visām gaumēm un vajadzībām, minot tādus kā - bērnu, pusaudžu, kalnu, sports, pilsētas u.t.t., kā arī jebkura veida rezerves daļas un aksesuāri. 
   Visas velosipēdu  detaļas ir izgatavotas no augstvērtīgiem materiāliem. Velosipēdi ir aprīkoti ar mūsdienīgām bremžu sistēmām, kas nodrošina ātru un drošu bremzēšanu. Riteņu diski ir veidoti no alumīnija, ar kvalitatīviem gultņiem, kas nodrošina vieglu braukšanu.

  

Par pieejamiem velosipēdiem - jautājiet uz vietas.

          

  



Printēt

SIA "ABC GRUPA", Jūras iela 24, Jūrmala, Latvija, Tālr.: +371 28609000, +371 26323868, e-pasts: info@citybike.lv